10. ročník výstavy Plody zeme a súťaže Rozkvitnuté ulice

Autor: kouč <kouc007(at)azet.sk>, Téma: Futbal, Vydané dňa: 07. 09. 2016

V sobotu 27. augusta 2016 bola slávnostne otvorená výstava ovocia a zeleniny a poľovníckych trofejí v kultúrnom dome za účasti členov výboru Okresného zväzu záhradkárov Michalovce, starostu obce Bežovce MVDr. Luděka Hamšíka a starostov okolitých obcí, ktorú pripravili členovia ZO zväzu záhradkárov Bežovce a poľovnícke združenie Uh.

Na výstave sa prezentovali svojimi exponátmi nielen členovia miestnej organizácie záhradkárov, ale aj občania okolitých obcí. Na výstave sa predstavil svojimi obrazmi aj p. Michal Sabo Balog z obce Záhor, členovia Denného stacionára Bežovce svojimi výrobkami a už tradične firma Jukos s r.o. V kultúrnom programe vystúpili členky súboru Bežovčan a hudobná skupina Hurikán.
Na výstave bol vyhodnotený jubilejný 10. ročník súťaže „Rozkvitnuté ulice.“ Do súťaže sa zapojilo 14 účastníkov, každý bol ocenený diplomom a vecnou cenou. Súťažilo sa v dvoch kategóriach.
V kategórii o najkrajší dvor – predzáhradku bola ocenená: Marta Hreňová, Ing. Martina Michliková, Renáta Hreňová, Juraj Tkáč, Viera Sidorová, Marta Rošková a Mgr. Martina Horňáková.
V kategórii o najkrajšie okno- balkón – terasu: Anna Tušíková, Anna Pavľušková, Ľubica Hrešová, Helena Kuchnová, Iveta Kováčová, Mgr. Ľubomíra Surmová a Mária Bajková.
Veríme, že aj v budúcnosti bude vo svojej činorodej práci miestna záhradkárska organizácia pokračovať a táto krásna tradícia nezanikne a budúcnosti sa zapojí ešte väčší počet záujemcov.
800-Bežovce